Blue AutoMazar ®

Odmiana Blue AutoMazar powstała ze skrzyżowania dwóch legendarnych odmian autoflowering od Dutch Passion. Rezultat tej krzyżówki to wielkie topy o ogromnym potencjale odziedziczone od AutoMazar oraz przyjemny borówkowy smak i niebieskawy kolor odziedziczony od AutoBlueberry.

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

130,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

PRZEZNACZENIE: indoor, outdoor, szklarnia

GENY: głównie indica /  AutoMazar x AutoBlueberry

CZAS UPRAWY: ok. 10 tygodni

THC: ? %

ZBIORY: ekstremalne


OPIS:

Nasionka cannabis Blue AutoMazar to połączenie dwóch legendarnych najlepiej sprzedających się odmian automatycznych od Dutch Passion. Geny AutoBlueberry każdy koneser wyczuje w wysokiej jakości plonu, a geny AutoMazara solidnie łupną w łeb. Powstała hybryda ma bardzo duży potencjał genetyczny.

Na chwilę obecną Blue AutoMazar jest najlepszą odmianą automatyczną dostępną na rynku konopnym, która stale zyskuje na popularności. 

Szybki plon rozmiaru XL, zaledwie po 75 dniach od wykiełkowania ucieszy każdego. Roślina średniej wysokości 80-100 cm lecz bardzo rozłożysta, w związku z czym wymaga nieco więcej wolnej przestrzeni. Poszczególne osobniki mogą różnić się od siebie kształtem, czasami podobne są do obu rodziców, a czasami przypominają tylko jednego z nich.

Plon dla niezaawansowanych ogrodników zazwyczaj dochodzi do 75-100 gram, dla zaawansowanych jest znacznie wyższy przekracza 200 gr z pojedynczej rośliny.  

Duża liczba ciężkich kwiatów hojnie obsypanych żywicą daje wykwintny słodko-owocowy aromat, a okazyjnie można w nich wyczuć nutę ziemistą, pieprzową. 

Za silne uderzenie w głowę odpowiedzialne są dominujące geny Indyjki 75%, a relaksacyjne ukojenie jest dzięki Satiwie (25%).

Efekt upalenia jest silny, dający wiele szczęścia, przyjemnie rozluźniający ciało i umysł. Jest to naturalny środek uspokajający zarówno w dzień i w nocy. 

harcerz

2014-12-02
5

trzepie w mózg !!!

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię