Moby Dick XXL Auto

Uwaga! Jest to ulepszona wersji Moby Dick Auto. Ta konopia daje mega obfity plon (WOW do 200g/roślinę), wysokiej jakości, w krótkim czasie. 

WIĘCEJ INFO

Ostatnie sztuki!

40,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

GENY: White Widow XXL Auto x Haze XXL Auto,  dominacja Sativy

PLON OUTDOOR: 60-200g suszu z 1 krzaka

PLON INDOOR: 450- 500g/m2

WIELKOŚĆ: 75-160cm

CZAS ZBIORÓW OUTDOOR: od kwietnia do października

CZAS KWITNIENIA INDOOR: ok 80 dni

MOC: THC wysokie

 

OPIS:

Mocne geny (White Widow XXL Auto i Haze XXL Auto) przyczyniły się do wielkiego sukcesu Moby Dicka XXL Auto w tak niedługim czasie. Jest to odmiana dedykowana dla każdego, posiada w sobie coś z Indyjki, Sativy czy Ruderalis.

Stworzona dla najbardziej wymagających konsumentów. Ten średniego wzrostu krzak (70-160cm) wypuszcza plon najwyższej jakości, w olbrzymiej ilości do 200g z 1 rośliny. Wykazuje dużo wigoru, szybko rozkwita dużymi, grubymi i mocno zbitymi szyszkami. 

Nasionka marihuany Moby Dick XXL Auto są tak idealne, że bez problemu adoptują się do otoczająego ich środowiska, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Jednak producent zaleca pozostawić wystarczającą ilość przestrzeni pomiędzy roślinami, aby mogły rosnąć komfortowo. Jeżeli chcesz uzyskać z Mobiego Dicka XXL Auto większy plon zastosuj 30% kokosu do gleby i podlewaj często, ale mało.

Ponadto marihuana ta kusi swoim cytrusowym smakiem i aromatem, bardziej doświadczeni palacze wyczują w gardle delikatne łaskotanie dymku o smaku sosny i drzewa egzotycznego. 

Haj jest miażdżący. Daje mocnego fizycznego kopa, który pozostawia ślad na długo. Rozluźnia głęboko, relaksuje wyjątkowo skutecznie. Możesz ją palić sam lub w towarzystwie bliskich przyjaciół. 

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię