Diamond Girl

Nie bez powodu nazwano ją Diamentową Dziewczyną. Posiada luksusowe, wręcz arystokrackie lśniące topy, unikalny słodko-kwiatowy smak, a na dodatek jest łatwa w opiece.

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

85,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (2)

GENETYKA: Skunk x NL x Haze x Early Pearl, a.k.a. Silver Pearl.

EFEKTY: szybki strzał indyjki, pozostawiający ludzkie ciało i umysł w uczuciu głębokiego relaksu przez długo

KWITNIENIE INDOOR: 8 tygodni kwitnienia daje plon do 750gr/m2, idealny do SoG, SCRoG lub LST.

KWITNIENIE OUTDOOR: gotowy pod koniec września, dając zbiory do 900gr z 1 rośliny. Średniego wzrostu z licznymi gałęziami bocznymi.

MOC: THC 14,99%, CBD 0,17%, CBN 0,38%

 

OPIS:

Pierwotnie nazwana SIlver Pearl. Jest to klasyk znany z Green House Cofeeshop menu nareszcie dostępny w formie nasion marihuany. 

Jest to indyjka dobra dla początkujących, łatwa w opiece, dająca przepiękny i pewny plon do 900gr(z dużych krzaków), cały hojnie oblepiony żywicą.

Diamentowa Dziewczyna dzięki genialnemu połączenie genotypów Skunk i NL i Haze i Early Pearl ma unikalny smak słodko - kwiatowy oraz zapewnia szybki wjazd na umysł, pozostawiając łagodne uczucie relaksu i odprężenia utrzymujące sie przez długi czas.  

Damian Pietruszka

2014-12-15
5

Zajebiście klepie, długo trzyma, w ciągu dnia nie da rady jej palić, no chyba że jest weekend i nic nie musisz robić, wiadra już nie pociągnę z niej długo, za mocne. Polecam dla okazjonalnych palaczy.

 
diamond girl

2014-07-25
4

łatwa i nawet mocna indyjka!

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię