Exodus Cheese

Kolejny z rodziny Serów. Odstrasza zapachem, przyciąga mocą - silnie oszałamia najtwardszego palacza. Daje gigantycznego kopa medycznego. 

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

50,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

GENETYKA: oryginalny Cheese

EFEKTY: bardzo mocne i długie oszołomienie, wolno odpuszczające. Medycznie stosowany w zmniejszeniu dolegliwości bólowych, stymuluje apetyt, zapewnia długi i spokojny sen.

KWITNIENIE INDOOR: 8 tygodni kwitnienia daje plon do 800gr/m2, idealny do SCRoG.

KWITNIENIE OUTDOOR: gotowy pod koniec września, dając zbiory do 800gr z 1 rośliny. Rośnie krzaczasty, podobnie do winorośli, potrzebuje dodatkowego wsparcia.

MOC: THC 18,43%, CBD 0,28%, CBN 0,15%

 

OPIS:

Te najbardziej popularne klony, dotychczas dostępne tylko w UK już są do kupienia w postaci nasion. Pomału opanowują przydomowe ogrody i parapety w każdym zakątku świata.

Exodus Cheese dedykowany wszystkim fanom oryginalnego Cheesa. Różni się lekko smakiem i aromatem, jest on bardziej ziemisty z nutką drewna.

Jesto to odmiana nie polecana amatorom, wymaga odrobiny wiedzy i opieki. Wtedy też wyrośnie bardzo krzaczasty z dobrze rozbudowanymi gałęziami bocznymi, z luksusowymi topami szczelenie wypełniającymi każdą jego wolną przestrzeń. Ze względu na te ciężarne kwiatostany wymaga dodatkowego wsparcia.

Daje gigantycznego kopa, który nie tylko odpręży, pomoże zapomnieć o problemach dnia codziennego, ale także wyleczy z insomii czy braku apetytu.

Próbowałeś już Cheese nie zwlekaj dłużej spróbuj Exhodus Cheese - jego czystego potomka.

BimbeR

2014-10-19
5

Paczka z nasionkami doszła na drugi dzień wow! dzieki. Wszystkie 3 wykiełkowały. Rośliny dały duże i ciężkie topy, gałęzie boczne lekko ponaginałem i dobrze podwiązałem co by mi sie nie połamały. Zapach intensywny czuć było na cały strych. Dobra sztuka.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię