Super Critical

Przeniesie Cię w stan super krytyczny. Wystarczy spojrzeć na dobór genów tej odmiany, która zaskakuje swoimi unikalnymi właściwościami. 

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

65,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (4)

GENETYKA: Big Bud x Skunk x White Widow

EFEKTY: daje silne i mocne uderzenie narkotyczne zakończone uczuciem głębokiego relaxu. Posiada właściwości medyczne, działa przeciwbólowo.

KWITNIENIE INDOOR: po 8 tygodniach od zakwitnienia, dając zbiory do 800gr na m2. Dobry do systemu SoG i SCRoG.

KWITNIENIE OUTDOOR: gotowy do ścięcia pod koniec września, dając plony nawet do 1200gr na roślinę. Roślina średniego wzrostu, rozłożysta.

 

OPIS:

Jedna z najsłynniejszych hiszpańskich odmian, genetyczne arcydzieło  już dostępne w Green House Seed.

Ogrodnicy, którzy wybrali tą odmianę do swojego ogrodu są zaskakoczeni jej unikalnymi zaletami, łatwa, daje ekstremalnie wysoki zbiór, szybko rośnie i kwitnie.

Jej smakowity intensywny zapach i smak rasowej indyjki przypomina lubianego przez większość palaczy old-scoolowego Skunk'a, połączenie słodyczy z pikanterią. 

Jej entuzjaści klonują ją raz po razem nie chcąc przestawić się na inne odmiany.

Staszek

2014-12-15
5

Jestem zadowolony z tego co mi wyszło, dobra faza, haj jest konkretny, jak palisz bonia to szybko po następnego nie sięgniesz. Metoda scroga w kształcie litery V ( tak jak zbite mam łaty na strychu), wystarczyła siatka, rośliny dałem na dłuższy weg, dopiero na flo wypuściłem topy poza siatkę i wyszło pięknie. Dobra przygoda, nowe doświadczenie. Pozdrawiam i z fartem growerzy!

 
afroman

2014-11-27
5

2-3 dobre buszki i totalnie się nastukałem, wydawało mi się, że nawet straciłem kontakt z rzeczywistością na chwilę. Polecam

 
critical jest super

2014-11-12
5

zamiata fest, killer

 
Has

2014-10-24
4

rozwala głowe pozytywnie kolesiowi 5/5urosło

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię