Caboose

Kompaktowe i zbite topy to charkterystyczna cecha tej rośliny. Spory plon oraz ciekawy, kompleksowy smak i aromat o Kalifornijskich korzeniach pobudza zmysły niejednego kolekcjonera.

WIĘCEJ INFO

80,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

GENETYKA: Train Wreck x Salmon Creek Big Bud (feminizowany) | 70% indica - 30% sativa

WIELKOŚĆ: niska roślina, odległość międzi piętrami maks. 5cm

KWITNIENIE INDOOR: po 8 tygodniach od zakwitnięcia, daje plony do 800 gr (suchego i po manicure) na m2 przy oświetleniu 1000W HPS

KWITNIENIE OUTDOOR: gotowy po 8 tygodniach kwitnienia. Rośnie bardzo duży, a zbiory dochodzą do  ponad 1kg suszu po obróbce manicure

SMAK: chemiczny, mineralny, kwiatowy

ZAPACH: kush'owy, słodki kwiatowy z nutą soli, prawie metaliczny, kompleksowy

WYGLĄD KWIATÓW: suche topy są duże, grube i zbite, klejące od żywicy, koloru jasno zielonego z pomarańczowo brązowymi włoskami

EFEKTY:

- szybkość wjazdu : uderza szybko

- czas trwania : średni

- jakość / typ : dobry stymulant apetytu

- właściwości lecznicze : działa przeciwko apatii i depresji

 

OPIS:

Caboose pochodzi ze szczepki słynnej Kalifornijskiej odmiany Salmon Creek Big Bud skrzyżowanej z oryginalnym Train Wreck. Odmiana rośnie kompaktowa, z niskimi piętrami i szerokimi gałęziami.

Stuktura gałęzi tej odmiany sprawia, że jest ona dobrą opcją do masowej produkcji; formuje topy nieregularne co jest typowe dla odmian pochodnych Train Wreck, kielichy są duże i okrągłe z odcieniami purpury i czerwieni, a szczyty rosną duże i gęste bardziej w stylu Big Bud. Kombinacja dużych kielichów i dużych topów jest bardzo rzadka, co powoduje że nasiona marihuany Caboose nadają się do upraw komercyjnych, zapewniając wysoką jakość oraz bardzo kompleksowy smak i aromat.

Odmiana Caboose jest dobra na indoor i outdoor, nadaję się do uprawy na podłożu każdego rodzaju. Gdy urośnie wielka powinno się podeprzeć/podwiesić gałęzie. Poziomy EC mogą być wysokie, zwłaszcza gdy roślina sprawuje się na 100%.

Caboose uderza szybko do głowy, pali się dobrze i posiada wyróżniający go mineralny smak uzupełniany przez nutkę kwiatową. Pachnie jak chińskie pomarańcze i wiosenne kwiaty, ale ma też ostry, prawie metaliczny aromat odziedziczony od Big Bud.

Żywica jest bardzo biała, co daje jej kosmetyczny wygląd, jest bardzo intensywna.

Faza zaczyna się od ostrego zakręcenia, postępuje ku powolnemu ale stałemu zejściu do narkotycznej i kanapowej rzeczywistości.

Palenie tej odmiany nie jest polecane przed pracą lub wykonywaniem codziennych obowiązków, bardziej nadaje się do relaksu, chillout'u, oglądania filmu lub po prosu przed snem.

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię