Flowerbomb Kush

Owocowo kwiatowa bomba smakowa, uderza do głowy jak młot pneumatyczny! Ceniony przez kolekcjonerów, wielokrotnie nagradzany na konkursach Cannabis Cup.

WIĘCEJ INFO

120,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (2)

GENETYKA: Green Crack x OG Kush (feminizowany) | 70% indica - 30% sativa

WIELKOŚĆ: roślina średniej wielkości, odległość między węzłami 8-10cm

KWITNIENIE INDOOR: po 8 tygodniach od zakwitnięcia, daje plony do 800 gr (suchego i po manicure) na m2 przy oświetleniu 1000W HPS

KWITNIENIE OUTDOOR: gotowy po 8 tygodniach kwitnienia. Rośnie bardzo duży, a zbiory dochodzą do 1kg suszu po obróbce manicure

SMAK: ziemisty, roślinny, owocowy, słodki

ZAPACH: bardzo kush'owy, ziemisty, pomarańczowy, różany, z nutą ciepłą i ostrą

WYGLĄD KWIATÓW: suche topy są bardzo duże, nieregularne, grube i zbite

EFEKTY:

- szybkość wjazdu : uderza szybko

- czas trwania : długotrwały

- jakość / typ : ekstramalnie mocny, na początku intensywnie relaksuje ciało, później bardziej mózgowy, socjalny, łaskoczący, kreatywny - bardzo kompleksowy

- właściwości lecznicze : w trakcie badań

 

OPIS:

Odmiana Flowerbomb Kush jest zwycięzcą High Times Cannabis Cup 2012. Jest to bardzo śmierdzący, bardzo smaczny kush z efektem silnego, bardzo twardego betonu.

Nasiona marihuany Flowerbomb Kush dają rośliny bardziej rozłorzyste niż większość kush'y z długimi gałęziami bocznymi, które konkurują z głównym topem. Liście są grube, koloru ciemno zielonego z odcieniami czarnego.

Rośliny mogą być żywione na średnich poziomach EC i dobrze się sprawować w uprawie hydro, jednak w glebie zapach i smak są bardziej słodkie i owocowe.

Kwiatostany formują się nieregularnie, z bardzo dużymi kielichami kształtującymi się w różny sposób.

Topy robią się bardzo zbite i ekstramalnie gęste. Żywica jest ekstremalnie tłusta i rozchodzi się na większość liści pod koniec kwitnienia.

Flowerbomb Kush nie daje najwyższych plonów, ale jego jakość jest unikatowa. Na początku smak jest ziemisty, przypomina smak mchu, podobny do OG Kush, ale natychmiast owocowa eksplozja smaku daje się we znaki, na końcu czuć nutę przypraw. Efekt po jego spożyciu jest bardzo mocny, skomplikowany, inspirujący.

Prawdziwy mistrz!

MONKEY

2014-11-27
5

Franco zachwala bardzo tego planta na forach i targach. Sprawdziłem go i miał rację. Olbrzymi plon i mega mocny.

 
BBorys

2014-11-15
4

Strain Hunters zrobiły dobrą robotę. Kwiatowo owocowy smak, bardzo żywiczne klejące topy. Polecam dobry okaz, szybko gotowy i mocno kopie.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię