Warlock

Ta marihuana leczy, a jej zapach świeżych owoców zakręcił niejednemu w nosie. Mocny haj mózgowy gwarantowany zawsze.

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

147,00 zł

210,00 zł

-30%

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

GENY: F1 hybryda, bardziej Indica,

ZALECANY OKRES WEGETACJI: ok. 5 tygodni

CZAS UPRAWY INDOOR: 55-60dni,

ZBIORY INDOOR: 400-500g/m2,

CZAS ZBIORÓW OUTDOOR/SZKLARNIA: początek listopada,

NAGRODY: 3 puchary.

 

OPIS: 

The Warlock w przetłumaczeniu na język polski to czarnoksiężnik. Jest to odmiana arystokracka pochodząca od Magus Genetics, dobrze znana i ceniona, ma status rośliny legendarnej-nieśmiertelnej. Serious Seeds jest dumny, że posiada takiego ogra w swojej stajni.

Warlock natychmiastowo zdobył dwa puchary High Times Cannabis Cups, jako debiutant w 1997roku, następnie przez 14 lat nie był wystawiany do konkursów, po to by w 2011 zniszczyć konkurencję. 

Jest to hybryda, która powatsła z mocnych Afgańskich genów skrzyżowaych ze Skunkiem, dająca pozaziemski haj i wykwintny smak. Pomimo, że ma przewagę genów Indyjki, Sativa jest równie dobrze zauważalna i wyczuwalna. W okresie wegetacyjnym jest niska i krzaczasta, ale w fazie kwitnienia wystrzeliwyje dużymi, zbitymi i mięsistymi szyszkami, z nieiwlką ilością liści. Kilka średnich liści wyrastających z olbrzymiego topu, bardzo łatwo poddają sie manicure. Włoski porastające roślinę początkowo są białe w późniejszym okresie zmieniają barwę na różową. 

Charakterystyczny zapach jaki unosi się wokół rośliny nie pozwoli przejść obok niej obojętnie. Jest on silny słkodko-kwaśny przypominający zapach świeżych owoców.

Efekty upojenia narkotycznego poczujesz po pierwszym buchu. Zmiażdży mózg, a ciało lekko odmówi posłuszeństwa. 

Uwielbiana odmiana medyczna opiekónów w Kolumbii Brytyjskiej w Kanadzie, z łatwością zastępuje chemiczne środki przeciwbólowe i rozluźniające.

Ostatnia nagroda wygrana przez Warlock to 2 miejsce w kategorii "najlepszego koncentratu" na High Times Cannabis Cup 2011 w Amsterdamie.

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię