OG Kush

Znany ze swoich nokautujących właściwości, silny zawodnik jakich mało na rynku. Obchodź się z nim z szacunkiem. 

WIĘCEJ INFO

135,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

THC: 19%

CBD: średnnie

PLON INDOOR: 425-475 g/m2

PLON OUTDOOR: 500-550 g suszu z 1 krzaka

WIELKOŚĆ INDOOR: 90-160 cm

WIELKOŚĆ OUTDOOR: 180-220 cm

CZAS KWITNIENIA: 7-9 tygodni

CZAS ZBIORÓW: początek października

GENY: Chemdawg x Lemon Thai x Pakistani Kush

TYP: Sativa 25%, Indica 75%

DZIAŁANIE: chillujące, pełne smaku

 

OPIS:

O.G Kush naprawdę jest wyjątkowy i trudno porównać go do innej odmiany marihuany. Znany na całym świecie efekt mocnego upalenia i charakterystyczny zapach to cechy wiodące przy wyborze nasionek konopi O.G Kush.

Jego korzenie genetyczne nie są do końca poznane, niektórzy twierdzą, że pochodzi z wyjątkowej szczepki ChemDawg z wczesnych lat ‘90 inni, że jest to mieszanka Chemdawg z Lemon Thai i Pakistani Kush. Nazwa OG Kush też nie jest do końca poznana. O.G. może wywodzić się od Original Gangster lub Ocean Green. W zależności od środowiska, w którym jest palony.

O.G. Kusha kochają wszyscy, od hollywódzkich gwaizd i raperów po użytkowników medycznych. Popularność tej odmiany jest na wysokim poziomie co nie podlega dyskusji.

Haj jaki zapodaje solidnie klepie, jest silnie psychiczny. Przypomina działanie sativy lecz w jego genetyce przeważa indica (75%). Efekt upalenia jest tak silny i złożony jak smak i aromat.

Aromat jest wyjątkowy, silny, cytrusowy, wilgotny, z domieszką benzyny czy innych środków chemicznych. Smak równie silny, wilgotny i długotrwały.

O.G. Kush potrzebuje ok 7-9 tygodni żeby dojrzeć i wyprodukować ok 65g suchego już zioła. Jest to roślina silna, duża, rozłożysta 90-160cm. Kwiatostany szybko i szczelnie wypełniają kazdą wolną przestrzeń na łodzydze. Gęste i duże topy w kolorze limonki, pokryte dużą ilością żywicy zadowolą każdego.

Royal Queen Seeds jest dumny z tej niesamowicie popularnej odmiany.

Focus

2015-02-10
5

Drugie miejsce po Jacku H.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię