Pineapple Kush

Zioło o smaku ananaso i mocy 18% THC to brzmi niewiarygodnie. A jednak tak jest! Pienapple kush to mocne doznania psychiczne.

WIĘCEJ INFO

155,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

THC: 18%

CBD: niskie

PLON INDOOR: 500-550 g/m2

PLON OUTDOOR: 500-550 g suszu z 1 rośliny

WIELKOŚĆ INDOOR: 70-120 cm

WIELKOŚĆ OUTDOOR: 120-180 cm

CZAS KWITNIENIA: 7-8 tygodni

CZAS ZBIORÓW: późny wrzesień

GENY: Pineapple x O.G. Kush

TYP: Sativa 20%, Indica 80%

DZIAŁANIE: haj psychiczny, pełne smaku

 

OPIS:

Nowość od Royal Queen Seeds, która nie wiedzieć czemu tak szybko zyskała sławę. Jak możemy się domyślać jest to zasługa silnych wręcz narkotycznych genów O.G. Kush i tropikalnych smaków Pineapple. Czasami roślina to mylona jest z Pineapple Express (pewnie za sprawą podobnych nut smakowych).

Mocna indyjka o poziomie THC 18% nie tylko gwarantuje psychiczne ko, ale także jest marihuaną leczniczą. Z powodzeniem może zastąpić syntetyczne środki antydepresyjne, przeciwbólowe, nassenne czy pobudzające apetyt. Ma także duże grono odbiorców mających problem z koncentracją lub nerwami i stanami lękowymi. Pineapple Kush to głownie haj zmysłowy, doświadczenie psychiczne, które jest nadzywczaj relaksujące, a do tego lecznicze.

Najbardziej pociągającą cechą tej odmiany jest słodki ananasowy smak z lekką nutą mięty i wanilii. Silnie owocowo - karmelowy tropikalny aromat może lekko przygłuszyć to croślina ta zrobi z naszym ciałem i umysłem już po pierwszym machu.

Może dojść do sporych rozmiarów na outdoorze do 180cm, lecz uprawiana w szklarni (do 120cm) ładnie wkomponuje się wśród innych warzyw. 

Ziarna marihuany Pineapple Kush to dobre rozwiązanie nie tylko dla palaczy regularnych, ale także dla palaczy okazjonalnych. Marihuana ta zaspokaja cele i potrzeby wielu klientów.

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię