Blue Mistic

Bardzo piękna Indyjka, rośnie niska, rozłożysta można ją przycinać jak drzewko bonsai. Gwarantuje mocny paraliżujący efekt upalenia.

WIĘCEJ INFO

125,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (3)

THC: 18%

CBD: średnnie

PLON INDOOR: 375-425 g/m2

PLON OUTDOOR: 400-450 g suszu z 1 rośliny

WIELKOŚĆ INDOOR: 60-100 cm

WIELKOŚĆ OUTDOOR: 180-220 cm

CZAS KWITNIENIA: 8-9 tygodni

CZAS ZBIORÓW: początek października

GENY: Blueberry x Northern Light

TYP: Sativa 20%, Indica 80%

DZIAŁANIE: upalające

 

OPIS:


Klejnot na rynku nasion marihuany. Stworzony ze znanych i cenionych na całym świecie odmian marihuany: Blueberry i Northern Light. Jak wiemy Blueberry jest to odmiana, którą stworzono już w latach '80 z genów hybryd afgańskich i tajskich. Stanowi ona fundament dla wielu dzisiejszych gatunków amerykańskich konopi. Northern Light to jedna wielka tajemnica, powstała w złożonym procesie krzyżowania, uwsteczniania, selekcji z 11 gatunków różnych cannabis, jest tak fenomenalna, że powstałe z niej rośliny bez problemu wygrywają liczne konkursy i puchary na Cannabis Cupach.

Feminizowane pestki konopi Blue Mistic posiadają w sobie dominujące geny indyjki. Dojrzała roślina osiąga rozmiary ok 1m wysokości, ale producenci zalecają jej przycinanie. Wtedy z łatwością daje większy plon, jest niższa, gęstsza i o krótkich gałęziach. Jeśli będzie rosła bardziej w poziomie niż w pionie wyglądem może przypominać brokuł lub drzewko bonsai.

Może wyprodukować 55-65g z 1 rośliny na indoorze co daje ok 300-500g na m2 przy 600W. Outdoor potrzebuje więcej ciepła, fajnie dochodzi w Kalifornii i rejonach morza Śródziemnego. 

Po 8 tygdonich nieiwelkiej opieki jest gotowa do zbioru. Daje pyszne słodkie szyszki o smaku świeżych owoców. Przetrzymując Blue Mistic trochę dłużej do 10 tygodni zatraca swoje walory smakowe, ale sporo zyskuje na mocy. Royal Queen Seeds zaleca najpierw suszenie, później manicure, aby wydobyć jej cały smak. W dobrze uchwyconym momencie gatunek cannabis Blue Mistic smakuje jak sok ze świeżo wyciśniętych owoców.

Intensywny smak w połączeniu z intensywną fazą narkotyczną indyjki potrafi sparaliżować największego twardziela.

 


wiktor

2015-01-02
5

najlepszy smak jaki kiedykolwiek miałem w ustach 10/10, podczas wzrostu prawie nie pachnie 2/10, faza wchodzi delikatnie po chwili wali w dekiel fest 10/10. Epickie zioło! Szybka i profesjonalna obsługa polecam sklep grubylolek.pl!

 
mrs blue mistic

2014-11-23
5

wyrosło 5/5 słodkich suczek z dużymi topami. Super Good Shit.

 
Andrejas

2014-06-08
5

Łatwa roślina, troche trzeba na nią poczekać, aż w pełni dojrzeje, ale jest warto. Słodycz w ustach. Perfekcyjne grube topy. To już moja druga tura tej ślicznotki. Polecam wszystkim. bless

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię