Big Bud

Maksymalne zbiory o afgańskich genach z domieszką oldschoolowego Skunka. Świeży i pikantny aromat idealnie skomponowany ze słodko-owocowym smakiem.

WIĘCEJ INFO

135,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

PRZEZNACZENIE: indoor, nadaje się na outdoor w ciepłym i słonecznym klimacie

CZAS KWITNIENIA: 50-65 dni

GENY: 85% Indica  /  Afghan x Skunk

ZBIORY: maksymalne XXL

 

OPIS:

Starannie wyselekcjonowane geny Indyjki, ulepszane przez kilka lat nareszcie są dostępne w całkowicie żeńskiej linii nasion marihuany.

Pierwszy klon Big Bud powstał z Afghanica wzbogaconą o geny Skunka. Powstała hybryda o niewiarygodnej żywotności, a jej obfite plony zaskoczyły wszystkich. Kolejen lata mrówczej pracy nad udoskonaleniem tej odmiany nie poszły na marne. Obecne nasiona marihuany są jednolite i w 100% feminizowane.

Big Bud jest rośliną mocną i silną, która każdego obdaruje gigantycznym plonem. Żywica jest dosłownie wszędzie na liściach i pomiędzy kwiatami. Kwiatostany są ogromne, zbite i lśniące od żywicy.

Świeży i pikantny aromat idealnie skomponowany ze słodko - owocowym smakiem zapewnia niepowtarzalne doznania.

Potężne fizyczne odurzenie odziedziczył po przodkach Skunk Sativa. Można mieć problemy z poruszaniem się, lecz pozostaje się aktywnym umysłowo.

Big bud jest elastyczny i bez problemu adoptuje się do systemu SOG, który jest świetny jeżeli chcemy mieć rośliny mniejsze, a gdy roślina podrośnie można wykonać topping.

Ogromna produkcja to cecha główna tej odmiany.

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię