Early Skunk

Wczesny skun jak sama nazwa wskazuje. Daje maksymalne plony wysokiej jakości marihuany o dużej mocy, jedna z najszybszych odmian na outdoor. Łatwa w uprawie i odporna na złe warunki pogodowe.

WIĘCEJ INFO

255,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

PRZEZNACZENIE: outdoor, żaden klimat im nie straszny, wszędzie się dobrze adoptuje

GENY: 65% Indica, 35% Sativa  /  Skunk #1 x Early Pearl

ZBIORY: maksymalne XXL

 

OPIS:

Early Skunk uznane jest za najlepsze nasiona marihuany w całej kolekcji banku Sensi Seeds, pewniak pod względem maksymalnego zbioru.

Aby stworzyć odmianę Early Skunk ulepszono legendarną pulę genową odmiany Skunk #1, który zapewnia odporność i żywotność z Early Pearl, który przekazał w genach ogromną wytrzymałość na warunki na outdoorze.

Dzięki zdolności Early Pearl do wcześniejszego zakwitania nie musisz już się martwić o krótkie lato, złe warunki pogodowe czy grzyby. Nie musisz ścinać swojej rośliny przed czasem, ona już będzie gotowa. Rośnie jak Indica, produkuje duże i grube pąki z gęstą żywicą, widoczne na krzaku już zdaleka.

Bardzo ładnie przyozdobi balkon, ogórd lub inne miejsce na świeżym powietrzu gdzie dochodzi odrobina promieni słonecznych.

Geny sativy poczujesz jak skosztujesz, twoje ciało stanie się lekkie, miękkie i pełne radości.

Idealna hybryda, silna, mocna i łatwa w uprawie.

skinek

2014-11-12
5

Może nie taki early skunk bo gotowy był na początku października (na Pł-Wsch PL), długo formował kwiaty, na szczęście szybko doszły, żadne szkodniki go nie wpieprzyły, topy wypasione grube i cuchnące, haj totalnie miażdży.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię