Shiva Skunk

Dobre do klimatu polskiego, nasionka te dają maksymalny plon XXL. Wiele efketów u osób palących zazwyczaj rozbawi, włączy słowotok, zawładnie ciałem i umysłem.

WIĘCEJ INFO

105,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

PRZEZNACZENIE: indoor oraz outdoor przy normalnym ciepłym lecie, idealny na klimat umiarkowany, a więc Europa Wschodnia i Azja Środkowa

CZAS KWITNIENIA: 45-55 dni

GENY: 85% Indica  /  Northern Lights #5 x Skunk #1

ZBIORY: maksymalne XXL

 

OPIS:

Najmocniejsza z rodziny Skunk, a zarazem najsilniejsza odmiana z dominacją indyki jaką kiedykolwiek udostępniono na rynku nasion marihuany. 

Ta wyjątkowa hybrydowa została nazwana na cześć hinduskiego boga Sziwy, Pana Bhang

Jest to hit powstały w roku 1987 jako następstwo krzyżówki klasycznego arcydziała w dziedzinie konopi Northern Lights #5 z legendą Skunk #1. 

Jendolity, niezawodny, urzeczywistniający najmocniejszą stronę Skunka.

Obydwoje rodziców mają wpływ na płodność. Ale to dzięki Northern Lights #5 w póżniejszym okresie kwitnienia pąki znacznie zwiększają swoją masę i gęstość, w całości obklejają się ponadgabarytowymi kryształkami żywicy.

Gęsty, kremowy i tłusty dym unoszący się w powietrzu to znak rozpoznawalny dla każdego weterana. Nikt nie przejdzie obojętnie obok piżmowego bukietu smaków z nutą soczystych cytrusów. 

Shiva Skunk może mieć szereg różnych efektów u osób palących. Zazwyczaj silnie zawładnie ciałem i umysłem, rozbawi czy załączy słowotok. Pomoże także zrelaksować się i ułatwi wgląd w samego siebie, idealny do kreatywnych wycieczek. 

Albert

2014-10-23
5

a to numer 1. moim zdaniem
mega wielkie drzewko ponad 2m. oblepiony bobami dosłownie jak na zdjęciu, pestki wykiełkowały w 100%
zapach owocowy, radzę wcześnie robić sadzonki bo długo dochodzi jak na zewnątrz aby tylko przed przymrozkami zdążyć :)

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię