Purple 1 ®

Rośliny stworzone z myślą o klimacie holenderskim, wypuszczają piękne, wręcz luksusowe, fioletowe pąki. Purple 1 daje haj, który pamięta się przez całe życie! 

WIĘCEJ INFO

Ostatnie sztuki!

255,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (2)

PRZEZNACZENIE: outdoor, szklarnia

GENY: 50% Sativa, 50% Indica

CZAS KWITNIENIA: 8 tygodni

THC: 11%

ZBIORY: średnie / duże

 

OPIS:

Światowej klasy klejnot, jego historia sięga początku lat 80-tych. Wypożyczany przez inne banki nasion marihuany w celu rozpowszechniania, krzyżowania i klonowania tego unikatowego materiału genetycznego.

Pokrewieństwo Indicy pochodzi od starannie wybranej fioletowej odmiany Afghanu. Ta ekskluzywna mieszanka genetyczna idealnie nadaje sie do klimatu Holenderskiego.

Daje rozsądne zbiory 250-350g z krzaka.

Zakwitają szybko wypuszczając purpurowe klielichy, pomiędzy gęstymi kwiatami znajdują się purpurowe listki. Kolosalne kwiatostany są dosłownie obsypana białymi, żywicznymi kryształami, a nawet liście mają ich grubą warstwę.

Rośliny osiągają wymiary od 1,5 do 2,5m wysokości.

Przez kilka dekat odmiana ta miała liczne grono fanów i nic w tym dziwnego, bo każdy kto sprobował zakochał się od razu. Haj nie trwa długo, ale doświadczenie jakie po sobie pozostawia jest na całe życie.

koleszka

2015-01-07
4

mocny staff, i do tego ten kolor! polski klimat w porzo, krzaki duze ok 2m, spokojnie ponad 180 wyszlo z kazdego.

 
garfi

2014-10-07
5

Wow zajebiste kwiaty, dosłownie ciemno fioletowe, przez co w lesie nie rzucają się w oczy. Dobry i konkretny temat. polecam

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię