Maroc

Te marokańskie geny doskonale nadają się do polskiego ogrodu. Jedna z lepszych odmian na outdoor, daje duże pąki o piekielnej mocy.

WIĘCEJ INFO

180,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

OPIS:

Maroc to jedyna odmiana o czystych korzeniach Marokańskich, a dokładniej pochodzi z rejonu Ketama. Brał udział w projekcie wytwarzania największej ilości żywicy na krzakach outdoor.

Aby zapewnić wszystkie cechy z rejonu Ketama (smak i moc) roślina potrzebuje klimatu i dobrej gleby. Wtedy daje luźne, duże i długie pąki o niesamowitym Ketama aromacie.

Zapach i moc Ketama przeniesiono do Europy, gdzie jej klony świetnie się przyjęły i zapewniają bardzo dobre wyniki na outdoor. W połowie lipca to marokańskie cudo zakwitnie, chwilę później obdarzy obfitym plonem, z gigantyczną zawartością żywicy, nie wspominając o intensywnym aromacie Ketama.

Najlepszą porą wysiewu jest połowa kwietnia/połowa maja. Nie jest wskazane kiełkowanie roślin w domu, ponieważ są one pół-automatyczne i może spowodować to ich wcześniejsze zakwitnięcie( już w maju!) po przesadzeniu na outdoor. Potrzebują dłuższych dni i mocniejszego słońca do wzrostu.

ziomek

2014-11-13
3

Fajny plant, wyrasta bez problemu na południu Polski. 3 sezony z rzędu dawał duży i mocny plon od 50-120g z krzaka, a teraz coś się mi zdupiło.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię