Easy Sativa

Jedna z najlepszych odmian na outdoor w Polsce, znana i lubiana. Nie wymaga dużej opieki a nagradza bardzo zadowalającym plonem. Po prostu łatwa sativa.

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

75,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (4)

OPIS:

Easy Sativa to królowa każdego ogrodu bądź szklarnii, najlepsza i najłatwiejsza odmiana na outdoor.

Nowy rodzaj sativy, odmiana ta zaskakuje swoimi genami, produkuje kolosalne kwiatostany, jedne z największych w całej Holandii.

Większość z nich zaczyna kwitnienie nawet przy 18h światła. Pąki wypuszcza bardzo szybko już w połowie lipca, jednak na zabiory trzeba będzie poczekać do września, kiedy to cały krzak pokryje się pięknymi białymi kryształkami. Istnieją pewne różnice w kształcie i smaku pąków od słodkiego po pikantne.

Przygotuj się na doznania, które przeniosą Cię w świat czystego sativowego haju, relaksu lekko zlewającego się z rzeczywistością.

Najlepsza pora wysiewu to połowa kwietnia do połowy maja. Nie zaleca się boxu przed outdoorem ponieważ jest to odmiana pół-automatyczna i może to spowodować zakwitnienie po przesadzeniu z boxa na outdoor już w maju. Potrzebują dłuższych dni i intensywniejszego słońca do rozwoju.

chill

2014-11-06
5

Bardzo łatwa roślina, naprawdę jestem z niej zadowolony, plon 300g, Haj spoko nie zamula, nie powala, idealny na imprezę lub wycieczki samochodowe. Świeżo zebrana pachnie miodem.

 
dr house

2014-11-06
4

Odmiana, która włączyła u mnie pedantyczność, układanie, sprzątanie, ogarnianie. Nie dała mocnego kopa tylko lekki przyjemny haj. Po 4 miesiącach codziennego spożycia trochę się znudziła (podejrzewam, że jak każda inna marihuana). Wrócę do niej na pewno.

 
BIG BANG

2014-10-28
5

Jest superową odmianą i łatwą do uprawy.

 
hugo

2014-10-08
5

Fajny krzaczor wyrósł ponad 2m, nic przy niej nie robiłem sama rosła. SPOKO!

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię