Kali Mist

Sativa z najwyższej półki, towar luksusowy i awangardowy. Zdobywca 10 trofeów. Żniwa zaskoczą ilością. 

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

234,50 zł

335,00 zł

-30%

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

GENY: F1 hybryda, niemalże czysta Sativa,

ZALECANY OKRES WEGETACJI: 4-5 tygodni,

CZAS UPRAWY INDOOR: 70-90 dni,

ZBIORY INDOOR: 300-500g/m2,

CZAS ZBIORÓW OUTDOOR/SZKLARNIA: późny listopad,

NAGRODY: 10 pucharów.

 

OPIS: 

W języku potocznym nazywana Królową Sativ. Rośnie jak klasyczna sativa z niewielką liczbą liści i wytwarza znacznie wyższe plony niż się tego spodziewasz.

Produkuje gęste skupiska pąków, nachodzących na siebie i tworzących spiralę wokół łodygi. Topy dodatkowo, są mega klejące od smacznej i psychodelicznej żywicy. Luźna struktura jaką tworzy cała roślina pozwala na to by promienie słoneczne dotarły do jej każdego zakamarku. Dzięki temu dolne gałęzie i topy potrafią obdarować potężnym żniwem.

Wcześnie wysadzona na outdoorze może osiągnąć wysoki wzrost.

Zapach jaki unosi się wokół jest bardzo ostry i intensywny. 

Zaliczana do marihuany medycznej, która przede wszystkim leczy chroniczne bóle kręgosłupa i poprawia nastrój największego ponuraka. Bardzo dobrze znana kobietom na całym świecie, zasłynneła dzięki swoim fenomenalnym zdolnościom likwidowania bólów menstruacyjnych.

Haj jaki cię ogarnie będzie mega silny, klarowny, energetyzujący i podnoszący na duchu. Będziesz stąpał lekko i czuł się lekko na umśle.

Nasionka konopi Kali Mist zostały udoskonalone po raz drugi (1998r i 2000r). Obecna wersja, póki co najlepsza, zgarnęła 8 na 10 pucharów pod nazwą "Kali Mist". Liczny zdobywca 1 miejsc np: Cannabis Cup 1995, Cannabis Cup 2000, Seedcup 2008 in Bologna, ostatnia wygrana to również 1 miejsce w kategorii 'Best Hash' na Cannabis Champions Cup 2012 w Barcelonie. Ponadto Kali Mist ma na swoim koncie: 3 miejsce na High Life Spain 2004 i 3 miejsce na Kent Guerilla Cannabis Cup w Anglii. 

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię