Power Flower

Piękna, olbrzymia Sativa, która bez problemu zadomowi się w polskim klimacie. Obdaruje ogromnym, pysznym, świeżym, owocowo-sosnowym plonem, który na długo zapadnie w pamięć. 

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

85,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (3)

THC: 19%

CBD: średnie

PLON INDOOR: 450-500 g/m2

PLON OUTDOOR: 450-500 g suszu z 1 rośliny

WIELKOŚĆ INDOOR: 80-120 cm

WIELKOŚĆ OUTDOOR: 160-200 cm

CZAS KWITNIENIA: 8-9 tygodni

CZAS ZBIORÓW: październik

GENY: South African Sativas, Sativa: 88% Indica: 12%

DZIAŁANIE: silny haj

 

OPIS:

W latach 90-tych grupa pasjonatów z Holandii wybrała się w podróż do RPA, po to by zaczerpnąć nietypowych genów niemalże czystej sativy (12% indica). Odmiana to dotarła do holenderskich coffeeshopów, nad którymi stopniowo przejmowała kontrolę. Dzisiaj nasiona marihuany Power Flower (kiedyś nazwyane Power Plant) są bardzo dobrze znane i cenione za duże plony.

Odmiana ta preferuje cieplejsze klimaty takie jak Kalifornia, Włochy, chociaż daje zaskakujące rezultaty na obszarach Niemiec, Francji czy Polski. Power Flower nie nadaje się do krajów północnych.

Oryginalny Power Plant dawał olbrzymie plony. Z dumą można powiedzieć to samo o Power Flower, można z niego wyciągnąć 100g na outdorze przy odpowiedniej ilości słońca i odżywek zaledwie po 8-9 tygodniach kwitnienia. Wypuszcza jasno-zielone, puszyste szyszunie obrastające łodyge w każdym jej wolnym miejscu.

Power Flower ma niezapomniany słodko - kwaśny smak z nutą limonki i świeżej sosny. Nie tylko smak jest odświeżający ale także haj jaki nam Power Flower funduje. Daje wyjątkowo energetyczne i aktywne doświadczenie.

Nasiona marihuany Power Flower są polecane dla początkujących growerów. Nie wymagają specjalnej opieki, rosną niemalże same, łatwo i szybko. Dają masywne kwiatostany i ogromny zbiór.

Power Flower usatysfakcjonuje każdego.

Waldek007

2014-11-09
5

juz drugi sezon do mam, dobrze schodzi na zachodzie PL, szybko dostawa, zawsze gratisy, polecam ten sklep.

 
kokos

2014-08-24
5

Duża pokrzywa, sporo ponad 2 m, kwiaty wielkości paczki od fajek. przyjemny haj, nadaje się do użytku dziennego, nie usypia.

 
ghjkl

2013-12-09
4

bardzo żywiczny i duży krzak

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię