Skunk Kush

Egzotyczna mieszanka czystych Afgańskich genów Hindu Kusha z mega wydajnym Skunkiem # 1. Pąki potrafią puchnąć z dnia na dzień. Uczucie betonu gwarantowane.

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

130,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

PRZEZNACZENIE: indoor oraz outdoor w każdym ciepły i słonecznym klimacie

CZAS KWITNIENIA: 45-50 dni

GENY: 40% Sativa, 60% Indica

ZBIORY: duże przy małej opiece

 

OPIS:

Te niebanalne nasiona marihuany jak sama nazwa wskazuje łączą w sobie egzotyczną mieszankę czystych Afgańskich genów Hindu Kush z energicznym o niepohamowanej wydajności Skunk # 1.

Korzenie afgańskie uwidaczniają się w wyglądzie rośliny, ma grube łodygi, ciemne i masywne liście.

Skunk objaiwia się w fazie kwitnienia wtedy roślina dostaje totalnego kopa, z małej dziewczynki przemienia się w dojrzałą piękną kobietę. Wypuszcza masywne kwiaty, mocno owłosione, a oglądane pod mikroskopem główki triochromów całkowicie wypełnione są żywicą i zmieniają barwę na mleczno białą.

Niektóre okazy przybierają wygląd kiści winogrona, potrafią puchnąć i zmieniać kolor z dnia na dzień, wspaniale ciesząc ludzkie oko.

Ma piżmowy żywiczny aromat bogato przyozdobiony ostrym zapachem cytrusowo-mentolowym, który świetnie otwiera drogi oddechowe i na dlugo się w nich utrzymuje.

Afgan pozostawia po sobie ciężkie uczucie całego ciała tzw " beton" podczas gdy Skunk Sativa delikatnie rozwesela i rozpieszcza każdą najdrobniejszą komórkę.

Nirvana

2014-11-27
5

Wysysa siły, upiernicza mocno i kanapowo, dobry na sen.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię