Damn Sour

Fenomenalne nasiona od Green House Seed Company. Posiadają właściwości medyczne oraz silnie odprężające ciało i umysł. Wysoka moc w niskiej cenie.

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

56,25 zł

75,00 zł

-25%

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

GENETYKA: Sour Sage

EFEKTY: intensywnie i długo utrzymuje się w organźmie, rozpoczyna się solidnym łupnięciem, które pomału rozlewa się na całe ciało. W medycynie znalazł zastosowanie przeciwbólowe.

KWITNIENIE INDOOR: 9 tygodni kwitnienia daje plon do 700gr/m2, dobry do SCRoG i LST.

KWITNIENIE OUTDOOR: gotowy w pierwszym tygodniu października, dając zbiory do 800gr z 1 rośliny. Średniego wzrostu, o długich gałęziach bocznych.

MOC: THC 17,1%, CBD 0,96%, CBN 0,05%

 

OPIS:

Damn Sour powstał z genów legendarnego Sour Sage, jest to sativa znana i wysoko ceniona za swoje właściwości lecznicze m.in: uspokaja zszarpane nerwy, działa przeciwbólowo, niweluje nudności, ułatwia zasypianie i wspomaga apetyt.

A więc feminizowane nasiona marihuany Damn Sour dzięki genom Sour Sage posiadają idealny balans zawartości składników aktywnych dla ich medycznego zastosowania.

Daje silny efekt upalenia, który nie odpuści przez długo. Jest to przyjemny i odprężający całe ciało i umysł relaks.

Jeśli cenisz sobie spokój i długotrwający relaks, medyczne zastosowanie marihuany i kręci cię piekielna moc nie szukaj już więcej. Znalazłeś!

damn good

2014-11-22
5

sezon out 2014 uwazam za dobrze zakonczony :) Damn Sour najlepsza sztuka dała 4 słoiki 1L :) piwnica pełna, można zimować. pozdrawiam wszystkich rolinkow

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię