Autoflowering White Russian 1

Ten niewielki automat poważnie zamiesza w głowie. Potomek oryginalnego White Russian niespodziewanie szybko zyskał na popularności.

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

210,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

GENY: White Russian, automatyczna hybryda z przewaga indyjki,

CZAS UPRAWY INDOOR/OUTDOOR: 70-80 dni od wykiełkowania do zbioru,

ZBIORY: 10-20g z krzaka,

WIELKOŚĆ: 70-90cm.

 

Opis:

Kwiat ten dorasta do 70-90cm w zależności od warunków środowiska. Im więcej światła mu dostarczamy tym lepszy będzie plon, a jeśli wsadzimy go w większą doniczkę od samego początku to i plon będzie większy. Autoflowering White Russian nie lubi jak się go przesadza!

Nasiona cannabis White Russian Auto nie są w pełni ustabilizowane. Efekt końcowy bardzo często zaskakuje swoją wysoką jakością plonu. 

Można zauważyć, że jego topy lekko róźnią się od siebie. Niektóre pąki mają strukturę otwartą i luźną, lecz większość jest twarda i zbita. Wszystkie szyszki porastają niezliczoną ilością psychoaktywnych włosków. Może i jego plon nie należy do największych ok. 10- 20g, ale jak zapalisz go raz zawsze poprosisz o więcej. Mocny, a nawet mega mocny automatyczny Rusek należy do grupy poważnych zawodników. Jednak aby sie przekonać o jego nadprzyrodzonej sile musisz cierpliwie przeczekać max 80 dni, aby odmiana ta była w pełni rozwinięta i psychoaktywna. 

Serious Seeds cały czas pracuje nad udoskonaleniem jego stabilności, przy czym smak pozostanie niezmieniony, a moc jest już maksymalna i nie ma w niej co ulepszać.

Jest to kwiat dla prawdziwych twardzieli, którzy wiedzą czego chcą i chcą tego szybko.

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię