Super Critical Auto

Super Critical w wersji automatycznej. Ten mały krzaczek jest bardzo wydajny i bardzo dobrze smakuje, dobry wybór dla początkujących.

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

85,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

GENETYKA: Big Bud x Skunk x White Widow

EFEKTY: mocne, szybkie, fizyczne oszołomienie o bardzo relaksacyjnym zakończeniu. Medycznie wykorzystywany do walki z bólem.

KWITNIENIE INDOOR: 7 tygodni od wykiełkowania, daje zbiory do 800gr na m2. Można naświetlać przez 12 lub 18h. Bardzo dobry do SOG.

KWITNIENIE OUTDOOR: 6 tygodni od wykiełkowania, daje plony 35gr z krzaka. Silny krzaczek o średnim wzroście. Może rosnąć o każdej porze roku pod warunkiem, że temperatura otoczenia nie spadnie poniżej 10'C.

 

OPIS:

Nasiona konopi klasycznej hiszpańskiej odmiany, zautomatyzowane przez chłopaków z Green House Seeds Company

Roślina automatyczna średniego wzrostu (70-120cm), po dość krótkim okresie uprawy ok.7 tygodni daje zdumiewająco tłuste kwiatostany. Ich przyjemny słodko - ostry smak delikatnie łaskocze w gardło.

Są łatwe w opiece, dobre dla początkujących.

Nie rozczaruje nikogo, zarówno tego z silnym przeszywającym bólem jak i tego bardzo spiętego. Solidne łupnie w głowę, a chwile potem ogrania uczuciem głębokiego relaksu.

Taki mały krzaczek, a tyle z niego pożytku.

Zygmunt

2014-12-15
5

Dobry temat, ostatnie 3 krzaki przetrzymałem dłużej o 2 tygdonie, dzięki temu miały o wiele intensywniejszy zapach, już po pierwszym buchu wiedziałem ze ich moc też jest lepsza. W sumie wyszło ok 225g z 10 pestek, przy minimalnym moim wkładzie pracy. Dobre, łatwe i szybkie polecam!

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię