Pineapple Express Auto

Legendarna odmiana automatyczna o której powstał nawet film - Pineapple Express. Miażdżyciel umysłu o niebanalnym owocowym smaku, każdy go lubi.

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

56,00 zł

80,00 zł

-30%

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (2)

GENY: Ruderalis x Skunk#1 x Cheese

TYP: Autokwitnąca Indica

CZAS UPRAWY: 65-75 dni od wykiełkowania

PLONY: 15-25g z krzaka

WIELKOŚĆ: 50cm

MOC: THC 15%, CBD wysokie!

 

OPIS:

Automatyczne nasiona Pineapple Express odziedziczyły w genach od Pineapple Chunk niesamowitą barwę pąków, ten błysk złoto-czerwonego brązu od razu wpada w oko. 

Pąki nakrapiane kryształami bogatymi w THC, są wytworem precyzyjnej i mrówczej selekcji dokonanej przez specjalistów Banrey's Farm.

Słodki aromat wyraźnie unosi się w powietrzu, na języku pozostaje posmak koktaju owocowego, który naprawdę utrzymuje się przez długo.

Wystarczy zamknąć oczy, a znajdziesz się na tropikalnej plaży na Hawajach.

Ten Boski chillout rośnie mały zaledwie 40-50cm, geny o dominacji Indyjki oferują długotrwały haj, który balansuje silny beton z dogłębnym rozluźnieniem. Nie ma skuteczniejszego sposobu na pozbycie się stresu.

Plon będzie odzwierciedlać jego egzotyczne pochodzenie genetyczne i rygorystyczny proces selekcji, który uczynił ten zawansowany szczep dostępnym dla wszystkich.

Przemek

2015-01-04
5

Piękny i bardzo owocowy krzak. Petarda, duża moc = mało spalania.

 
chill

2014-11-06
4

Hodowany na powder feeding short flowering pod chmurką. Bardzo mały kompaktowy krzaczek 50cm. Bardzo kryształowe topy, zapach zmielonego suszonego bardzo słodki, smak już trochę mniej. Haj po 5 minutach zaczyna działać na ciało. Miałem ok 20g z każdego krzaka. Wszystkie 5 pestek wykiełkowało!

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię