Malana Bomb Auto

Wysokiej jakości automat, ustabilizowany genetycznie, niewielki 50cm, charakterystycznie mocny 15%THC. 

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

56,00 zł

80,00 zł

-30%

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

GENY: Malana Charas Plant x Ruderalis (Lowrider)

TYP: autokwitnąca Indica

CZAS UPRAWY: 65-75 dni od wykiełkowania

PLONY: 30-50g z krzaka

WIELKOŚĆ: 50-60cm

MOC: THC 15%, CBD wysokie!

 

OPIS:

Automatyczne nasiona marihuany z górnej półki. Malana Bomb jak zapewniają producenci jest to odmiana jedna z najlepszych na świecie. Wywodzi się z rejonów znajdujących się 3,500 metrów nad poziomem morza, głęboko w dolinie Himachal Pradesh- miejscu najlepszego światowego charas.

Bez najmniejszego zamieszania załoga Barney's Farm sprowadziła ten egzotyczny gatunek do naszego klimatu. Już teraz jego intensywny zapach może unosić się w twoim ogrodzie. A ty będziesz rozkoszować się słynnym smakiem i potężnym efektem charas.

Ta piękna roślina jest ustabilizowna genetycznie, a skrzyżowanie genów z mocnym automatem Lowriderem pozwala uzyskać miażdżący plon.

Malana Bomb jest to kwitnąca bomba z samozapłonem, niespodziewanie wypuszcza grube, mięsiste, kwiatostany gotowe do obróbki najpóźniej do 75dni od wykiełkowania. Nie sprawia kłopotów wychowawczych, nie ma specjalnych wymagań - łatwa w użyciu.

Haj bez względu na to gdzie się znajdujesz zawsze przeniesie Cię w górskie rejony Himalajskie i zafunduje niezapomniany chillax.

Ta rajska, automatyczna Indyjka daje do 50g plonu z 1 krzaka o mocy 15% THC. Malana Bomb to prawdziwa bomba narkotyczna, zawsze poprosisz o więcej.

bongo boy

2014-11-27
5

RAKIETA!!! NARKOTYCZNA BOMBA jak w opisie.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię