Chronic

Pestki cannabis najbardziej komercyjne. Perfekcyjne połączenie dużego plonu o wysokiej jakości.

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

295,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

GENY: F1 hybryda, hybryda Sativa/Indica,

ZALECANY OKRES WEGETACJI: 4-5 tygodni,

CZAS UPRAWY INDOOR: 56-63 dni,

ZBIORY INDOOR: 350-600g/m2,

CZAS ZBIORÓW OUTDOOR/SZKLARNIA: połowa/końcówka październik,

NAGRODY: 5 pucharów.

 

OPIS: 

Odmiana bardzo komercyjna. Jeżeli wybierasz ją na własny użytek to zapewne dlatego, że cenisz jej wysokiej jakości haj, piękny wygląd i słodki zapach.

Dojrzały krzak jest średniego wzrostu, wypuszcza olbrzymi centralny top o luźnej konstrukcji. Niewielka ilość liści i gałęzi bocznych sprawi, że manicure to czysta przyjemność. Jeżeli masz ochotę przyciąć jego top główny, aby uzyskać więcej gałęzi bocznych, to możesz tak zrobić, lecz zazwyczaj powoduje to mniejszą ilość plonu. to dzięki genom Indyjki można z niego wyciągnąć zadowalajcy plon w ilości do 600 g/m2.

Słodki zapach jaki wydobywa się podczas fazy kwitnienia, towarzyszy mu do końca egzystencji. Jedyne co może zniszyczć ten wyjątkowy aromat to wsadzenie go do plastikowej torby zanim w pełni wyschnie.

Odmiana dedykowana wszystkim tym co są zmęczeni próbami poprawy jakości plonu, a w zamian tracą na jego ilości. Chronic jest naprawdę wyjątkowy, zawsze daje duży plon w najlepszej jakości. 

Jak narazie jest zdobywcą 5 nagród: 3 miejsce na High Times Cannabis Cup in 1994 (poprawione w 2000 roku), 1 miejsce na La Bella Flor Cup Spain 2003, 1 miejsce na Highlife Cup Spain 2004,  2 miejsce Highlife Cup Spain 200 w kategorii hydroponic, ostatnia nagroda jaką zdobył to 2 miejsce El Punto Cup 2005 w kategorii outdoor. 

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię