Orange Bud ®

Żywa legenda, znany od wczesnych lat 80-tych, zdobywca niezliczonej ilości nagród. Cały czas znajduje się w pierwszej 5 najlepiej sprzedających się nasion marihuany.

WIĘCEJ INFO

100,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

PRZEZNACZENIE: indoor, szklarnia

GENY: 10% Indica, 90% Sativa, 100% Skunk

CZAS KWITNIENIA: 8,5 tygodnia

THC: 16,5%

ZBIORY: ekstremalne

 

OPIS:

To doskonały przykład konopi światowej klasy. Znany wszystkim od początku lat 80-tych. Nasiona konopi pochodzą od 100% Skunka.

Zwycięzca licznych nagród, pucharów i konkursów w latach 80 i 90-tych.

Silny i stabilny szczep idealnie wyrośnie na indorze i outdorze na każdym medium. Bardzo łatwy w uprawie, nie wymagający specjalnej opieki, podczas wzrostu wystarczy obserwować jak cały krzak pokryje się pięknymi białymi kryształkami i charakterystycznymi żółtymi włoskami.

Daje mega odlot mentalny, na poziomie umysłowym nie ma sobie równego. Nie jest polecane palić go do pracy, chyba, że praca jest czysto kreatywna.

Paląc go poczujecie w ustach owocową mieszankę : delikatnych cytrusów, soczystych pomarańczy i dojrzałych nektarynek wymieszanych razem.

Cały czas zajmuje miejsce w pierwszej piątce najlepiej sprzedających się nasion konopi, stabilny, mocny, łatwy w uprawie z gigantyczną plonem. A więc fani Skunk nie macie na co dłużej czekać kupujcie już dziś.

MONKEY

2014-11-27
5

Takie jak pamiętam za szczeniaka, bardzo włochate, pomarańczowe i zajebiście kopie.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię