Serious 6

Niemalże czysta Sativa o wyjątkowym aromacie, nieporównywalny z żadną inną odmiana. Krótki okres kwitnienia, niezliczona liczba trichomów, kreatywny haj, cóż więcej można chcieć.

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

210,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

GENY: F1 hybryda, niemalże czysta Sativa,

ZALECANY OKRES WEGETACJI: 3 -(4) tygodnie,

CZAS UPRAWY INDOOR: 55-60dni,

ZBIORY INDOOR: 400-550g/m2,

CZAS ZBIORÓW OUTDOOR/SZKLARNIA: koniec września,

NAGRODY: 2 puchary.

 

OPIS: 

Roślina powstała z wysublimowanej kolekcji genów pochodzących z Kanady skrzyżowanych z afrykańską Sativą. Był to długi proces selekcji i krzyżowania, który pozwolił stworzyć szczep odporny na pleśni i grzyby, a na dodatek szybko wypuszcza smakowity plon. Udało im się stworzyć odmianę, która w klimacie wilgotnym i zimnym jest w pełni gotowa i bardzo dobrze rozwinięta pod koniec września. 

Rośliny outdoorowe rosną wysokie i szczupłe, pąki są olbrzymie, zraszone grubą warstwą narkotycznych kryształków THC widocznych gołym okiem. Jest to piękny kwiat, ma wyjątkowy kolor, niektóre słupki na początku kwitnienia są różowe, a pod koniec rozwoju przepiękny purpurowy kolor ogarnia całą roślinę. Mała ilość liści bocznych bardzo ułatwia jej obróbkę. 

Nasionka marihuany Serious 6 to idealny wybór dla niecierpliwych koneserów niemalże czystej Sativy. Jej krótki okres rozwoju daje super efekty nie tylko na outdorze, indoor również zachwyca mocą. Cała roślina potrafi wypełnić się długimi i gęstymi pąkami świecących od niezliczonej ilości trichomów.

Aromat Serious 6 nie ma sobie równych, nie ma nawet takiej drugiej odmiany cannabis, do której można go porównać. Złożoy z wielu nut, najłatwiej wyczuwalna jest cytrynowa, anyżkowa i ostra.

Haj jaki zapewnia jest czysto mózgowy, kreatywny i twórczy. Jeżli twoja praca wymaga twórczego myślenia jest to odmiana idealna dla Ciebie.

W 2013 na Spannabis zmierzono poziom THC krzaka Serious 6 indoorowego. Co się okazało wartość THC=17% i była to odmiana o najwyższej wartość wśród wszystkich roślin zbadanych tego dnia. 

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię