Hawaiian Snow

Mistrz mistrzów. Miażdżąca moc THC aż 23% wyczuwalna jest w każdym buchu. Daje mega przyjemny sativowy haj, nie zamula, wręcz przeciwnie załącza słowotok

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

105,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

GENETYKA: Hawaiian Sativa x Laos

EFEKTY: wjeżdża pomału, trwa długo, bardzo towarzyski, podnoszący na duchu. Stosowany w medycynie w walce z bólem, a także jako antydepresant.

KWITNIENIE INDOOR: 12 tygodni od zakwitnienia, daje zbiory do 700gr na m2. Wysoka roślina, bardzo rozgałęziona, idealna do LST.

KWITNIENIE OUTDOOR: gotowy pod koniec października, daje plony do 1200gr na roślinę. Idealnie sprawuje się w klimatach: równikowych, tropikalnych, subtropikalnych i umiarkowanych.

MOC: THC 23%, CBD 0,17%, CBN 0,12%

NAGRODY:

1miejsce na HTCC 2003

1miejsce IC420 Growers Cup 2007

1miejsce na Champions Cup 2007

 

OPIS:

Feminizowane nasiona marihuany mistrzowskiej odmiany. Hawaiian Snow zajął 1 miejsca na licznych konkursach, pozostawiając przeciwników daleko z tyłu.

Miażdżąca moc THC aż 23% wyczuwalna jest w każdym buchu. Daje mega przyjemny sativowy haj, nie zamula, wręcz przeciwnie załącza słowotok, otwiera na kontakty towarzyskie. A do tego wszystkiego wykorzystywany jestw medycynie, stanowi najlepszą alternetywę dla syntetycznych środków antydepresyjnych i przeciwbólowych.

Hawaiian Snow jest dużych gabarytów, wysoki, bardzo rozgałęziony, gałęzie uginają się od masywnych szczytów i wymagają dodatkowego wsparcia (outdoor do 1200gr)!.

Bardzo dobrze znany wśród weteranów.

 

NOWOŚĆ!

Nasiona konopi Hawaiian Snow są również dostępne w mixie sativa/indica A i D.

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię