Super Skunk Auto

Automat odporny na pomyłki growera, który daje mocne upojenie narkotyczne. Dobre geny to zasługa jego sukcesu. 

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

85,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

PRZEZNACZENIE: indoor oraz outdoor w klimacie umiarkowanym i kontynentalnym,

CZAS KWITNIENIA: 60-65 dni,

GENY: 80% Indica  /  Skunk #1 x Afghani,

ZBIORY: średnie.

Opis: 

Jesteśmy dumni z tej automatycznej odmiany marihuany. Powstała ona z genów Super Skunka. Dla mniej ogarniętych w temacie przypomnimy, że Super Skunk to odmiana zajmująca najwyższą hierachię w dziedzinie konopi światowej, nalepiej sprzedająca się, a także zapewniająca mocnego kopa. 

Dzięki wieloetapowemu skrzyżowaniu genów Skunk 1 z szatańskimi odmianami smokwitnących hybryd afgańskich, Super Skunk Auto idealnie nadaje się dla początkujących. Rośnie silny, pełen vigoru i nie wymaga specjalnych środków ostrożności. Jakby tego było mało jest odporny na pomyłki growera. 

Jak już raz zakwitnie to nie powróci do fazy wegetatywnej. Jest tak zaprojektowany, że wszystko odbywa się idealnie. Rozpoczyna kwitnienie między 3 a 5 tygodniem od wykiełkowania, kwitnie 7-9 tygodni po czym obdarowuje średnią ilością, ale za to wysoką jakością plonem. Godziny naświetlania niby nie mają wpływu na kwitnienie lecz jak wiadomo lepsze efekty można uzyskać przy 14-18 godzinach światła dziennie.

Jego genialnie zaprojektowana cecha samozakwitania sprawia, że dobrze sprawuje się na outdoorze w ciepłym klimacie. Na świeżym powietrzu gdy lato jest nieco chłodniejsze Super Skunk Auto ma zdolność adaptacji fazy kwitnienia do najdłuższych i najbardziej słonecznych dni. Możemy zauważyć, że dzięki takiemu rozwiązaniu paki przybierają na masie, a żywica na zawartości THC w dni słoneczne, a nie podczas deszczowej jesiennej pory.

Super Skunk Auto zawsze kojarzy się z masywnymi topami, pysznymi, aromatycznymi i nadzwyczaj obsypanymi gruczołami żywicznymi.

dr house

2014-11-06
5

Pachnie mocno parzoną herbatą, ale jak się mocniej wczuje to lekką nutę cytryny wychwycę. Ma smak typowego skuna z dzieciństwa. I za to właśnie go uwielbiam. Twarde, grube i włochate topy.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię