AutoXtreme

Miażdżące automatyczne cudo powstałe w wyniku 2 letniej, mrówczej pracy różnych banków nasion: holenderskiego Dutch Passion i hiszpańskiego Dinafem.

WIĘCEJ INFO

Ostatnie sztuki!

270,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

PRZEZNACZENIE: indoor, outdoor, szklarnia

GENY: OutLaw®,  dominacja Sativy

CZAS UPRAWY: ok. 10 tygodni

PLON: XXL

 

OPIS:

Roślina, która powstała przy współpracy holenderskiego banku nasion Dutch Passion z jednym z najlepszych hiszpańskich banków nasion Dinafem. Dzięki takiemu projektowi automatyczne nasiona konopi, które prezentujemy miażdżą konkurencję.  

Dinafem i Dutch Passion mają jedną cechę wspólną zamiłowanie do wysokiej jakości pestek marihuany. Ich współpraca opierała się na talencie, umiejętnościach wyboru najlepszych genów i kreatywności. Razem stanowią bardzo zorganizowany duet z silnym fundamentem doświadczeń.

Nasiona konopi AutoXtreme powstały w przeciągu 2 latach. Bardzo starannie i selektywnie wybierano geny dla tej odmiany. Najlepsze okazały się gentypy Amnesi skrzyżowanej z Super Haze, następnie rośliny te zostały poddane procesowi autofeminizacji. W ten o to dość skomplikowany sposób nasionka AutoXtreme mają w sobie silne wpływy sativy Haze połączone z dużym plonem. 

Na zbiór z tej rośliny trzeba poczekać trochę dłużej niż z innych automatów. Naprawdę warto poczekać 85 dni i rozkoszować się jego smakiem, zachwycać potencjałem i cieszyć się wielkością plonu. Dorasta do ok 150cm.

Jest to nowa odmiana, którą konkurencja będzie miała wielki problem przebić.

 

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię