Money Maker

Jak sama nazwa wskazuje: maszynka do robienia pieniędzy, daje ogromne plony, w krótkim czasie. Wybitnie komercyjna odmiana od Strain Hunters

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

55,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (5)

GENETYKA: Original Master Kush x Hindu Kush x Skunk (feminised) | 70% indica - 30% sativa

WIELKOŚĆ: niski, odległości między węzłami 5-7cm

KWITNIENIE INDOOR: 8 tygodni kwitnienia zapewnia 1kg mocnego po obróbe suszu, przy oświetleniu 1000W HPS na m2

KWITNIENIE OUTDOOR: 8-9 tygodni kwitnienia daje plony do 1kg w zależności od końcowych rozmiarów rośliny. Wymaga dodatkowego wsparcia na ciężkie i długie gałęzie.

SMAK: orzechowy, owocowy, rośliny i korzenny

ZAPACH: przypraw, jagód, kushy,

WYGLĄD KWIATÓW: małe pąki, bardzo gęste, o ogromnych kielichach ociekających żywicą. Rozdrobniony Money Maker jest klejący, ciemnozielonej barwy z czarnymi refleksami i małymi, cienkimi włoskami.

EFEKTY:

- szybkość wjazdu : szybki zabójca

- czas trwania : średni

- jakość / typ : silny, fizyczny efekt, najlepiej odczuć go w nogach gdyż stwarza problemy w poruszaniu się, wbija w fotel, sprzyja medytacji

- właściwości lecznicze : działa na bezsenność, przynosi ogromną ulgę w bólu, wspomaga apetyt

 

OPIS:

Gatunek ten to klasyczne arcydziało, prawdziwy old-school marihuany. Nasiona marihuany Money Maker to fenomenalna mieszanka genów. Feminizowany Master Kush zwyciężył High Times Cannabis Cup już na początku lat 90-tych. Strain Hunters nie bez powodu użyło genów tego klasyka.

Powstała odmiana jest kompaktowa, niska, krzaczasta i rośnie bardzo szybko i energicznie. Liście pokazują pewne dziedzictwo Sativy, ale topy zdecydowanie pochodzą od Indyjki. Pąki są małe, ale ciężkie i o dużych kielichach. Ich nieregularne kształty i zwarta, gęsta budowa, stosunek liści do topów jest mały, sprawia to, że Money Maker jest łatwy w obróbce.

Fajny intensywny zapach, rozpoczyna się smacznie jagodowo przechodząc przez ziemisty, a skończywszy na lekko czosnkowym.

Jest tak perfekcyjny, że bez problemu adoptuje się do różnych warunków środowiska: gleby, kokosa, systemów hydroponicznych czy aeroponicznych. Daje zaskakująco dobre wyniki na outdorze i indorze zarówno amatorom jak i profesjonalistom. Dobrze znosi duże dawki składników pokarmowych. Jak sama nazwa wskazuje jest  to prawdziwa maszynka do robienia pieniędzy.

Efekt upalenia jest potężnie narkotyczny, może uwięzić na kanapie. Sprawia to, że Maszynka do Pieniędzy jest świetna na leniwe dni i fantastyczna na relaksujące wieczory.

Medycznie jest bezcenny dla cierpiących na intensywne bóle i mających problemy z zasypianiem.

Bongo

2019-08-20
1

Beznadzieja puste krzaki bez szyszek

 
Focus

2015-02-10
4

Chyba mokrego na sterydach,niezła,tania,money maker???

 
sieje bo lubie

2014-12-03
5

good shit!!

 
Has

2014-10-24
4

plon xxl, odejmuje nogi. rośnie jak wariatka

 
weedman

2014-10-05
5

dobry okaz, z 3 nasion 2,4kg, topy małe, ale klejące, haj mocny i fizyczny.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię