Blue Amnesia XXL Auto

Daj się zaskoczyć Niebieskiej Automatycznej Amnesi w rozmiarze XXL. Przepiękny fioletowy kolor, olbrzymich lśniących, od silnie psychoaktywnej żywicy, pąków. Po prostu elegancja Francja!

WIĘCEJ INFO

Ostatnie sztuki!

130,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (2)

GENY: Oryginal Amnesia x Blueberry Auto x Oryginal Amnesia Auto,  Sativa / Indica / Ruderalis

PLON OUTDOOR: 60-170g suchego z 1 krzaka

PLON INDOOR: 400-450g/m2

CZAS ZBIORÓW OUTDOOR: od kwietnia do października

CZAS KWITNIENIA INDOOR: ok 75-80 dni

MOC: wysoka

 

OPIS:

Nasionka konopi Blue Amnesia XXL Auto to wyjątkowo starannie dobrane połączenie genów Sativy z Indyjką i z Ruderalis. Każdy kolekcjoner znajdzie w niej coś dla siebie. Krzyżówka genów Oryginalnej Automatycznej Amnesi z Oryginalną Amnesią i Auto Blueberry pozwoliło stworzyć doskonałą odmianę o dużym plonie, rozwijającej się w krótkim czasie, bez żadnych komplikacji.

Dziękim rodzicom Championom Blue Amnesia XXL Auto jest ustabilizowana genetycznie, wykazuje wielką równowagę na wszystkich poziomach. 

Odmiana ta należy do odmian z wyższych półek, eleganckich i luksusowych. Przepiękne kwiatostany, podłużne i zbite, wypełniają każdą wolną przestrzeń łodygi, a międzywęźla są małe. Pąki są tak fioletowe, liście tak zielone, a kryształki THC tak lśniące, że nie przejdziesz obok niej obojętny. Pąki fioletowe możliwe są gdy amplituda temperatur miedzy dniem a nocą wynosi ok 10'C.

Po 8-9 tygodniach od wykiełkowania potrafi zaskoczyć masywnym plonem do 170gr z 1 rośliny. Topy są nie tylko piękne, ale i diabelnie mocne! W końcu są to automatyczne pestki cannabis 3 generacji.

Idealna pora sadzenia to połowa maja, gdy światło i fotosynteza są najintensywniejsze.

Głęboki smak i aromat przepysznych, delikatnych jagód połączonych z ostrym pieprzem sprawia, że chcesz się nią delektować nieustannie.

Haj jest mocny, solidnie łupie w głowę, mocno otumania ciało. Moźesz śmiało ją konsumować gdy, wiesz że czekają cię burzliwe dyskusje z kolegami.  

darek

2015-01-01
4

Po prostu piękna sztuka, duże topy, w smaku troche słodka. lekko gryzie w gardło. 3 sztuki starczyły mi i mojej dziewczynie (+ znajomi okazjonalnie) na 4 miesiace codziennej konsumpcji. polecamy

 
wozniak wojciech

2014-10-27
4

Elegancki strain,duża silna roślinka.Zapowiada się konkretny plonik.Zobaczymy czy jest podobna d swojej feminizowanej siosrty.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię