Amnesia XXL Auto

Mistrzowska odmiana Oryginal Amnesia Autoflowering teraz dostępna w ulepszonej wersji XXL. Niedościgniony smak, aromat i moc, a także obfite plony powodują, że jest ona bardzo lubiana przez kolekcjonerów.

WIĘCEJ INFO

Ostatnie sztuki!

320,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (1)

GENY: Oryginal Amnesia x Oryginal Amnesia Auto, dominacja Sativy

PLON OUTDOOR: 60-170g suchego z 1 krzaka

PLON INDOOR: 450-500g/m2

WIELKOŚĆ: 75-170cm

CZAS ZBIORÓW OUTDOOR: od kwietnia do października

CZAS KWITNIENIA INDOOR: ok 75-90 dni

MOC: wysoka

 

OPIS:

Ta genialna sativa powstała z automatycznych ziaren marihuany Amnesia XXL Auto. Jest ona krzyżówką genów najlepszych osobników Oryginal Amnesia i najsilniejszych Oryginal Amnesia Auto. Połączenie tak stabilnych i silnych genów dominującej Sativy sprawiło, że Amnesia XXL Auto jest uwielbiana przez kolekcjonerów szanujących swój czas i ceniących wysokoą jakość plonu. 

Wielkie krzaki (jak na automaty) dochodzące nawet do 170cm, dają równie wielki plon do 170gr z 1 rośliny. Żyje stosunkowo krótko, wystarczy 8-10 tyg od wykiełkowania abyś mógł cieszyć się jej ciężkimi kompaktowymi pąkami bogato skropionymi żywicą. A jeśli warunki środowiskowe pozwolą odmiana ta może być kiełkowana kilka razy do roku. Jest ona odporna, szybko kwitnie, łatwo rośnie.

Smak i aromat jest głęboki i kompleksowy, czuć wyraźną nutkę cytryny, kadzidła i sosny.

Długi efekt upalenia jest raczej mózgowy i mocny. Jest to idealny rodzaj marihuany do konsumpcji w towarzystwie przyjaciół. Spodziewaj się na ich twarzach uśmiechu od ucha do ucha.

Producent zaleca użycie 30% gleby kokosowej w celu polepszenia jej utlenowania, przyspieszy to także procesy asymilacji i transformacji.

Nie zapomnij o umiarkowanym dostarczaniu składników odżywczych, aby poprawić jej walory smakowe i aromatyczne w produkcie końcowym.

komercyjnie

2014-11-11
4

Zajebiście dupny plon, w krótkim czasie, sam nie jestem w stanie wszystkiego zjarać.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię