AutoBlackberry Kush

Nie ogarniesz kiedy powali cię fizycznie. Piekny wizualnie kwiat o piekielnej mocy.

WIĘCEJ INFO

120,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

PRZEZNACZENIE: indoor, outdoor, szklarnia

GENY: Blueberry x Kush o cimnej barwie,  dominacja Indyjki

CZAS UPRAWY: ok. 10 tygodni

PLON: ekstremalny

 

OPIS:

Piękny automat o wyjątkowym kolorze. Powstał za sprawą szlachetnych genów jakie producent Dutch Passion wybrał na jego rodziców. Mocnego Kusha o ciemnej barwie kwiatów i żywicy skrzyżowano z legendarną odmianą Blueberry. 

Powstała automatyczna indyjka daje silne uderzenie narkotyczne, kryjące się pod świeżym owocowym smakiem Blueberry. Nie zawsze jednak smak Blueberry jest tak wyraźny, czasami dominuje ziemisty Kush. 

Z nasionek marihuany AutoBlackberry Kush wyrosnąć może kwiat o wielkości 75-100cm, który będzie gotowy po ok 10 tygodniach od wykiełkowania, w cyklu świetlnym 20/4. Odmiana ta rośnie energicznie dając szczyt główny i liczne gałęzie boczne ( co jest typowe dla feminizowanej indyjki automatycznej). Podczas zbiorów większość roślin ma kolorowe liście, a topy ciemne, okazyjnie zwarte i twarde. 

Szczep ten podoba się growerom, którzy szukają genetyki najwyższej jakości, zdolnej do produkcji bardzo żywicznych zbiorów w rozmiarze XL.

Wizualnie piękna roślina potrafi w piękny sposób znokautować. Silny haj fizyczny skryty pod wspaniałym smakiem i aromatem sprawia, że nie ogarniesz kiedy, a już będziesz dobrze porobiony.

Godna polecenia ganja.  

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię