Cheese XXL Auto

Wyjątkowo mocny odór serowy, zaleca się użycie filtrow na indorze. Naprawdę warto zainteresować się tą odminą, jest nie tylko mega wydajna do 500g/m2, ale mega pyszna.

WIĘCEJ INFO

Dostępność: Produkt dostępny w innych opakowaniach

35,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (2)

GENY: Exodus Cheese (elitarny klon) x Cheese AutoSativa / Indica / Ruderalis

PLON OUTDOOR: 75-160g suszu z 1 rośliny

PLON INDOOR: 450-500g/m2

WIELKOŚĆ: 75-160cm

CZAS ZBIORÓW OUTDOOR: od kwietnia do października

CZAS KWITNIENIA INDOOR: ok 80 dni

MOC: wysoka 

 

OPIS:

Cheese XXL Auto należy do odmian feminizowanych, automatycznych posiadających w sobie geny Sativy, Indyjki i Ruderalis. Tak wysokiej jakości hybryda powstała dzięki skrzyżowaniu elitarnych klonów Exodus Cheese z Cheese Auto

Pestki cannabis Cheese XXL Auto są udoskonaloną wersją Cheese Auto. Wyrastają z nich szybkokwitnące wypasione krzaki o wzroście od 70cm do 160cm. Duża ilość międzywęźli, stabilna łodyga, a w wokół niej wypasione topy wypełniające każdą wolną przestrzeń. Szyszki są duże, zbite i klejące od dużej ilości żywicy. 

Jest to marihuana dedykowana dla wszystkich growerów, zarówno początkujących jak i doświadczonych. Zmieści się w małych pomieszczeniach, jest dyskretny. Nie widać go lecz czuć z daleka. Nie zapomnij zaopatrzeć się w dodatkowe filtry, a pod koniec fazy kwitnienia musisz użyć dodatkowego wsparcia na ciężkie gałęzie. Cheese XXL Auto produkuje naprawdę masywne topy (do 500g/m2).

Geny Exodus Cheese są wyczuwalne w wykwintnym smaku i intensywnym aromacie. Oprócz charakterystycznego sera wyczuć można świeże kwiaty, oldschoolowego Skunka i ostre przyprawy. 

Efekt upalenia jest wyjątkowo długi, mocno łupnie w głowe i niespostrzeżenie zawładnie ciałem. Idealne zioło, aby uprzyjemnić czas sobie i innym. Dobra zabawa zawsze gwarantowana.

Na pewno dasz się skuśić  tej wyjątkowej przyjemności.

ONElove

2014-12-02
5

Sezon 2014 z serem xxl auto uznaję za udany. Pozdrawiam!

 
szewczyk

2014-11-15
4

Dobry i szybki cheese, śmierdzi podczas kwitnienia potrzeba zamontować filtry (no chyba, że w piwnicy sadzisz). Mocny haj, rozleniwia fest.

 
Strona:1
Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię