Moby Dick

Najbardziej psychoaktywna sativa od Dinafem. Rakieta ! THC = 21% ! Większa moc = mniejsze spalanie. Haj powalający, nie nadaje się dla początkujących.

WIĘCEJ INFO

135,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

GENYHaze x White Widow60% Sativa / 40% Indica

PLON OUTDOOR: 1500g

PLON INDOOR: 650g/m2

WIELKOŚĆ OUTDOOR: w pełnym słońcu outdoor do 3,5m

CZAS ZBIORÓW OUTDOOR: w połowie/pod koniec października

CZAS KWITNIENIA INDOOR: ok 60-70 dni

MOC: 21% THC, THCV

 

OPIS:

Producent Dinafem chwaili się, że jest to jego najbardziej psychoaktywna sativa jaką kiedykolwiek wyprodukował. Poczujesz to już przy pierwszych 2-3 zaciągnięciach. Dzieje się tak za sprawą wysokiego stężenia THC = 21% dodatkowo wzmocnionego przez działanie THCV. THCV jest to substancja aktywna występująca tylko w nielicznych odmianach pestek marihuany, która dodatkowo wzmacniaja upojenie narkotyczne THC. Roślina produkuje ją pod wpływem słonecznego promieniowania ultrafioletowego głównie u sativ pochodzenia równikowego.

Silny efekt umysłowego upalenia, który trwa bardzo długo. Upalenie cielesne cały czas towarzyszy upaleniu mózgowemu. Haj jest powalający nie nadaje się dla początkujących. Moby Dick działa kompleksowo. Stosowany jest w lecznictwie, niweleuje skutki uboczne chemioterapii i anoreksji. Silnie pobudza apetyt.

Powoduje uczucie suchości w ustach.

Aromat przyjemny przypominający sosnowe drewno z nutą kadzidła. 

Na outdoorze spory krzak, trzeba zapewnić mu duże przerwy pomiędzy roślinami. Jeżeli dostarczysz mu dobre słońce, dużo ziemi i wody Moby Dick wystrzeli na wysokość 3m produkując przy tym do 1,5 kg konkretnego miażdżącego palenia. 

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię