Critical+

Ma to co trza: potężny plon do1,3kg, powalający haj, wykwintny cytrusowy aromat, liczne puchary zgarnięte na Cannabis Cupach. 

WIĘCEJ INFO

50,00 zł

  • Więcej INFO
  • Podobne
  • Opinie (0)

GENY: Big Bud x Skunk, sativa 50% / indica 50%

PLON OUTDOOR: 1300g

PLON INDOOR: 625g/m2

WIELKOŚĆ OUTDOOR: ok 2,5m 

CZAS ZBIORÓW OUTDOOR: początek października

CZAS KWITNIENIA INDOOR: ok 45-50 dni

MOC: THC 16%, CBD średnie

 

OPIS:


Dinafem pierwsze puchary za nasionka konopi Critical+ zgarnęło w 2005 roku. Początkowy sukces w Hiszpanii szybko rozprzestrzenił się na cały świat. Odmiana ta została okrzyknięta najbardziej produktywną i o wykwintnym cytrusowym aromacie marihuaną.

Jest to hybryda sativa/indica, która powstała z krzyżówki genów Big Bud i Skunk. Jest to prawdziwy champion wśród kolekcjonerów.

Wyrasta na piękną kobietę, szybko kwitnie, daje duży plon i jest pełna wigoru. Topy jakie produkuje są takie jakie być powinny: ciężkie, zbite, oszronione. Ze względu na ilość i wielkość pąków cała roślina wymaga dodatkowego wsparcia patykiem podczas wzrostu.

Critical+ dobrze sprawuje się na indoorze, gdzie można monitorować jej wzrost. Silny aromat jaki się wokół niej unosi może przyciągnąć nieproszonych gości, zalecane jest użycie filtra. Na świeżym powietrzu dochodzi do 2,5 wysokości, pozwól rozłożyć jej swoje gałęzie by wydobyć z nich jak najwięcej (do 1300g suchego staffu).

Wyraźny cytrusowy smak i aromat intensywnie rozpieszcza zmysły. Zakochasz się już po pierwszym wąchnięciu.

Haj zaczyna się niewinnie, początkowo delikatny, przyjemny mózgowy po czym niespodziewanie nokautuje ciało. Critical+ można konsumować w samotności lub w gronie przyjaciół. Nigdy nie pozwoli ci się nudzić. 

Ma już trochę pucharów na swoim koncie, a oto niektóre z nich: Marina Baixa Cup 2010, the Bitox Indoor Sativa Cup 2009, the Bitox Outdoor Sativa Cup 2009, the Valencia THC Cup i the Canaries Summer Cup 2011.

Brak opinii od klientów na tą chwilę.

Dodaj opinię
ukryj formularz
Ocena:
Nazwa:
Email:
Temat:
Treść:
  Captcha
  Dodaj opinię